poniedziałek, styczeń 20, 2020
   
Czcionka
Logowanie

Najnowsze artykuły

  • „Kurier Akademicki” - nowa gazeta studencka +

    Studenckie Koło Dziennikarskie Politechniki Koszalińskiej wydaje pierwszy numer „Kuriera Akademickiego”. Będzie to bezpłatny kwartalnik skierowany głównie do studentów Politechniki Koszalińskiej. Czytaj więcej...
  • Dofinansowania dla kół i organizacji studenckich +

    W sali konferencyjnej Parlamentu Studentów PK odbyło się dziś posiedzenie Komisji Koordynacyjnej ds. Uczelnianych Organizacji Studenckich. Celem zebrania komisji było Czytaj więcej...
  • Studencki bal przebierańców +

    Samorządy: Wydziału Elektroniki i Informatyki oraz Instytutu Neofilologii i Komunikacji Społecznej Politechniki Koszalińskiej zapraszają na imprezę tematyczną pn. SuperHero Party Czytaj więcej...
  • 1
\o/ -##- Pozdrawiam całą ekipę Radia Jantar! Słucham was codziennie! -##- Pozdrowienia z Kalisza! -##- Witam! Pozdrawiam wszystkich z Gdańska! Przemek! -##- Pozdrowienia dla całego Słupska śle Tomek z Koszalina! -##-

Studenci o nas:

"Jak dla mnie... Najlepsze radio studenckie jakie istnieje!"
Rafał Kejdun

Licznik odwiedzin

Dzisiaj:
Wczoraj:
W tym tygodniu:
W poprzednim tygodniu:
Ogółem:
53
149
202
8487
9859

Facebook

Słuchaj nas

Loading radio ...

O nas

Radio Jantar jest organizacją studencką działającą przy Politechnice Koszalińskiej już od ponad 40 lat. W tym czasie przez nasze studio przewinęło się kilkaset osób, które mogły tutaj realizować swoje pasje i zdobywać doświadczenie. Od 2007 roku nadajemy głównie przez Internet. Można nas też usłyszeć za pośrednictwem sieci tzw. kołchoźników, znajdujących się w pokojach domów studenckich.

Swój program kierujemy głównie do studentów, choć w gronie naszych słuchaczy są także licealiści i wszyscy, których interesuje przedstawiana przez nas tematyka.

Działalność Radia Jantar nie ogranicza się jedynie do przygotowywania audycji. Bierzemy też czynny udział w życiu studenckim. Co roku współorganizujemy m.in. imprezy z okazji Dnia Kobiet i Andrzejek na koszalińskim lodowisku ,,Alaska”. Dwukrotnie byliśmy także głównym organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji dla Mediów Studenckich i Warsztatów Dziennikarskich (2010 i 2011 r.), na którą zapraszaliśmy znanych dziennikarzy. Natomiast w czerwcu 2011 roku zorganizowaliśmy imprezę charytatywną pn. Jacksonalia, z której dochód przeznaczyliśmy dla niepełnosprawnej studentki koszalińskiej uczelni.

Raz w tygodniu w pubie studenckim Żak pod Kreską prowadzimy Karaoke z Radiem Jantar, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Z eliminacji wyłaniane są osoby, które śpiewają w Wielkim Finale podczas koszalińskich juwenaliów. W czasie święta żaków współorganizujemy także Dyktando Akademickie.

Z okazji jubileuszu 40-lecia naszej rozgłośni powstał film pt.: „Radio Jantar – 40 lat minęło”, w którym na podstawie rozmów z byłymi członkami odtworzono historię działalności Radia.

Radio Jantar :: 40 lat minęło

Poza tym obejmujemy patronatem m.in. Kampanię Białej Wstążki, spektakle Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie i przedsięwzięcia Sławieńskiego Domu Kultury, MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie, które przyznawane są w Krakowie.

Naszymi partnerami są: Politechnika Koszalińska, AZS Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie, klub studencki Kreślarnia oraz Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Radio Jantar współpracuje z takimi wytwórniami muzycznymi w Polsce jak: Universal Music, MJM Music, EMI, SP Records, Sonic Records, Mystic Production, Dream Music, My Music, Jimmy Jazz Records.

Napisz do nasgg: 6856468
tel. 0-94 34 78 909
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerzy

<

PatronatyCopyright © Radio Jantar 2012 / 2013

Logowanie